O nas – firma Intus Group

Firma Intus Group to zgrany zespół pasjonatów projektowania wnętrz. Jako dyplomowani architekci stawiamy na sprawdzone, pewne rozwiązania w aranżacji pomieszczeń. Mamy wieloletni warsztat pracy, a wszystkie projekty realizujemy z pełnym zaangażowaniem. Każde kolejne wnętrze stawia przed nami nowe wyzwania, dlatego robimy wszystko, żeby osiągnąć zamierzony efekt dla naszych Klientów. Poznaj naszą wyspecjalizowaną załogę projektantów.

 

Zespół Intus Group – łączy nas pasja projektowania

Jesteśmy grupą osób, którą połączyła pasja projektowania, kształtowania otoczenia oraz wrażliwość plastyczna. Te wspólne zainteresowania umożliwiły nam spotkanie na studiach o kierunku Architektura wnętrz.

Tworzymy firmę Intus Group jako osoby posiadające gruntowną wiedzę i umiejętności w zakresie świadomego kształtowania najbliższego otoczenia człowieka. W pracy nad projektami dla naszych Inwestorów podejmujemy wyzwania tworzenia wnętrz, integrując wiedzę i umiejętności nabyte z różnych obszarów sztuki i nauki. Chętnie podejmujemy się zagadnień projektowych z obszaru szeroko rozumianej sztuki stosowanej. W tego typu projektach wykorzystujemy warsztat z zakresu środków plastycznego wyrazu, takich jak malarstwo czy rzeźba, nadając projektowi wyrazu kulturowego.

W Intus Group łączymy wiedzę z obszaru sztuk plastycznych, architektonicznych z wiedzą nowoczesnych mediów cyfrowych i sztuk wizualnych. Staramy się realizować indywidualne koncepcje, uwzględniając ich złożoność i wieloaspektowość. Swoją wiedzę i doświadczenie chętnie przekładamy na projekty dla naszych Klientów. W naszej pracy zawsze uwzględniamy koncepcje Klienta, które często stanowią bazę wyjściową i podstawę rozwoju projektu w kierunku uzyskania satysfakcjonującego efektu. Chcemy, aby nasza praca wywoływała emocje, a projektowane przez nas formy przestrzenne miały ponadczasowy walor estetyczny.

Tak samo jak Ty cenimy sobie wysoką jakość i terminowość. Nasz zespół łączy nie tylko zamiłowanie do sztuki, ale też profesjonalizm i doskonała organizacja pracy.

 

Jak pracujemy w Intus Group?

Zaczniemy od spotkania, na którym podzielisz się z nami swoimi oczekiwaniami i potrzebami. Wspólnie dokonamy analizy możliwości, jakie daje nam wnętrze, nad którym będziemy pracować. Podzielimy się naszymi pomysłami i propozycją wykonania projektu w taki sposób, żeby połączyć praktyczne rozwiązania z ponadczasową estetyką. Ustalimy budżet i wstępny plan działania. Następnie przygotujemy wizję podziału funkcjonalnego mieszkania, kolorystyki i wykończenia. To też czas na przygotowanie rysunków technicznych i wizualizacji 3D. Jeśli zajdzie taka potrzeba, zajmiemy się też inwentaryzacją pomieszczenia. Wszystko to w ustalonym terminie i zgodnie z ustalonym budżetem.

Dlaczego warto nam zaufać? W firmie Intus Group dbamy o najwyższą jakość wybieranych materiałów i o najlepszą funkcjonalność proponowanych rozwiązań. Działamy kompleksowo, zajmiemy się wszystkim – od koncepcji wnętrze, przez dobór materiałów aż po finalny projekt i jego wizualizację. Dzięki wsparciu naszego wieloletniego doświadczenia w projektowaniu unikniesz błędów, które generują straty finansowe. Stawiamy na sprawdzone rozwiązania. Stworzymy dla Ciebie funkcjonalną przestrzeń.

By the way…
Na co mogą liczyć nasi klienci:

  • Indywidualne podejście
  • Profesjonalizm
  • Dbałość o detale
  • Przyjazną atmosferę
  • Doświadczoną firmę